Garanti Şartları

Keçoğlu Kuyumculuk & Mücevherat kendi atölyelerinde üretilen ürünler de dahil tedarik etmiş olduğu ürünleri periyodik olarak ayarevine numune göndererek maden ayarlarını kontrol eder. Bu noktada doğabilecek her türlü sorun tarafımızca değerlendirilir ve alıcı hiç bir koşulda zarara uğratılmaz. (Ürün ayarları hakkında bilgi almak için lütfen "Genel Bilgiler" başlığına tıklayarak ilgili açıklamaları okuyunuz.)

Değerli taşlı ürünler ise ürün sertifikalarının yanında mücevher satış sözleşmesi ile garanti altına alınır.

Keçoğlu Kuyumculuk & Mücevherat, satmış olduğu ürünleri süresiz olarak kendi garantisi altına alır. Garanti süreci ile ilgili gönderim ücretleri müşteriye aittir.

Ürünlerde basit kullanım hatalarından kaynaklanan hasarlar, renk kaybı, taş düşmesi, zincirin ya da bilekliğin kopması, eklerin birbirinden ayrılması gibi basit müdahaleler gerektirecek işlemlerde ücret talep edilmez. Sadece değerli taşlı ürünlerde kullanıcı hatasına bağlı olan taş düşmelerinde, ürüne ait taşlı parçaların kopmasında… sorumluluk müşteriye ait olup doğacak masraflardan her hangi bir kârlılık gözetilmeden müşterimiz sorumlu olur. Değerli maden kullanımını gerektirecek ürüne parça eklenmesi, ürünün bir bölümün koparak/düşerek kaybolması gibi durumlarda yine kâr gözetilmeden ücret talep edilir, bu ücretin miktarı tamirat sürecinden sonra netleşir.

Firmamızın müdahalesinin uygun olmadığı ürünlerde (ör. saat markaları) ürüne verilen garanti şartları geçerli olup gönderim ücretleri yine müşteriye aittir.
Scroll to Top