Ödeme ve Teslimat

Keçoğlu Kuyumculuk ve Mücevherat mkpirlanta.com sitesinde satışa sunmuş olduğu ürünlerin bir kısmını stoklarında bulundurur diğer bir kısmı ise sipariş oluşturulduktan sonra üretilir. Bu durumda ürünün alıcıya gönderilme süresi, stok durumu ve ürün modeline göre 1-10 gün arasında değişir. Ulusal tatiller, mesai dışı günler, olumsuz hava koşulları gibi durumlarda gönderim süreci değişebilir. Bu tür durumlarda sizlerden sabır ve anlayış beklemekteyiz.

Ödemeler;

Kapıda Nakit Ödeme ile (MNG Kargo, kredi kartı ile de ödenebilir),

Visa Card, Mastercard ve American Express kredi kartları ile ilgili bankaların taksit imkânları kullanılarak,

Havale/EFT ile yapılabilir.

Kapıda nakit ödeme ile ve Havale ile ödemeler için iletişim bilgileri kullanılarak firmamızla irtibat kurulması gerekmektedir.

Ödeme tipi seçildikten sonra ve ödeme yapıldıktan sonra sipariş tarafımıza ulaşır, gerekirse siparişinizin olup olmadığı yönünde irtibat numaranız aranarak teyit alınır. Bu süreçten sonra ürün/ürünler verilen bilgiler kullanılarak faturalandırılır ve kargo sürecinde hasar görmeyecek şekilde kamera kaydı altında paketlenir. Gönderimler seçtiğiniz kargo firması aracılığıyla sizlere ulaştırılır. (Kapıda nakit ödeme seçeneği kullanılan gönderimler sadece yukarıda bahsedilen ilgili kargo firması aracılığıyla yapılır.) 15:00'dan sonra oluşturulan siparişler, sipariş sırasına ve yoğunluğumuza göre bir gün sonrasına ertelenebilir, bu gibi bir durum söz konusu olduğunda alıcı bilgilendirilir. Keçoğlu Kuyumculuk & Mücevherat bu noktada müşterilerinin anlayışına sığınmaktadır.

Scroll to Top